iLife RolePlay Hrvatski SA:MP Server // 109.73.50.128:9047
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


109.73.50.128:9047 // Forum za iLife RolePlay hrvatski server... Sve informacije, novosti i ostalo...
 
Početna stranicaPortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
FORUM SERVERA SE SELI! SERVER SE PONOVO OTVARA! SVE INFORMACIJE USKORO!

 

 Neki vazni predlozi

Go down 
Autor/icaPoruka
Gary'
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Gary'



Neki vazni predlozi Empty
PostajNaslov: Neki vazni predlozi   Neki vazni predlozi Icon_minitimeuto tra 20, 2010 5:54 pm

E ovako predlozio bih mnogo toga ali polako jos koliko znam server nije ni hostan ili sta vec :
- Vojska (ukinuti treba , dovoljno je Police Department tj. policija , i F.B.I jer vise tih organizacija za zastitu i bezbjednost netreba jer bi doslo do nepotrebnog dm-a)

-Bolnicari , Taxisti ( Ukinuti treba jer je to nepotrebno , a raspasce se jako brzo , niko nece zvati taksi i cekati da ga vozi , uz to i davati pare jer na svakom cosku moze da ukrade auto ili motor, a takodje niko kada mu ostane malo HP-a (helta) nece zvati bolnicare i cekati da ga oni izlijece vec ce otic nekamo jesti ili sam do bolnice , (rpati se moze i bez ovo 2) )
-Hitmani ( ukinuti jer Hitmani nikada ne rpaju njihova ubistva , niko nece davati pare za necije ubistvo kada to sam moze uraditi , nepotrebno je )
-Treba otvoriti jos 1-2 Bande(ganga) i jos 1 Mafiju ((mafija i banda se razlikuje po mnoogo stvari , 1. banda ima mnogo manje novca i oruzja od mafije 2.baza treba da bude neka kuca , neki kvart 3. kod mafija to treba da bude neka vill-a i veoma luxsuzna))
-iLife-TV , Gradonacelnik izbrisati jer je jako nepotrebno i nece biti zainteresovanosti za to , ko god bude gradonacelnik bice kratko vrjeme i odustati
-Ako zelite da mi date moderatora u podforumu za mafije i bande gdje bih ja napravio sve , nasao modpackove , id skinova , nasao mjesta za HQ(baze) izmislio price za bande i mafije i sve ostalo
[Vrh] Go down
 
Neki vazni predlozi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
iLife RolePlay Hrvatski SA:MP Server // 109.73.50.128:9047 :: Prijedlozi-
Forum(o)Bir: