iLife RolePlay Hrvatski SA:MP Server // 109.73.50.128:9047
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


109.73.50.128:9047 // Forum za iLife RolePlay hrvatski server... Sve informacije, novosti i ostalo...
 
Početna stranicaPortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
FORUM SERVERA SE SELI! SERVER SE PONOVO OTVARA! SVE INFORMACIJE USKORO!

 

 Problemi... Ideja?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Tooomi
Admin
Admin
Tooomi



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 5:56 pm

Imamo problema s našim hostingom. Ispada da firma kod koje smo hostali krade skripte Sad Al svejedno, naci cemo drugi host! Very Happy
Samo sto neznam kada cemo sve to obavit...


IDEJA!

Los Santos je takozvan samp grad, no u single-playeru mi je osobno draži san fierro... Zato sam mislio da budemo malo orginalni i prebacimo cijelu skriptu u San Fierro??? Šta kažete na ideju? Bilo bi puno posla al mislim da bi bilo orginalno Very Happy
MOlim recite sta mislite o tome.
[Vrh] Go down
MisH
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
MisH



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 6:09 pm

A evo sto prije otvorte server Problemi... Ideja? Icon_lol

Evo a za ideju hm... Nezz bas naviko sam na LS al eto moze samo sto tada gubimo sve
[Vrh] Go down
Anes
Admin
Admin
avatar



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimesri oľu 03, 2010 2:06 pm

Pa nije lose Tomi neka bude skripta u SF i meni je osobno najj grad u Single Playeru moglo bi se!
Ovo za host vidjecemo dok se onaj ne otvori ako vidjecu sa drugom mozda mi on sredi host besplatan tako mi j obecao ako me ne prevari!
Ima on druga drzi servere, nije lose u SF ima pravih mjesta za org!
Btw probaj popraviti bugove ako mozes dok ne dobijemo host ok!
I novi anti cheat jer onaj je pusiona nis ne radi samo speed mjeri Razz xD Haj pa se cujemo!
[Vrh] Go down
Don_Grof
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Don_Grof



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimesri oľu 03, 2010 2:15 pm

MA ne znam ja sma navikao na LS ! Ne znam mozda bi i bilo lijepo da odemo u SF i da okusamo svoju srecu u tom gradu!
Mislim da nije losa idej ali jaro nemozes sve ti sam to izskriptati ima tu posla jedino da sam posnemo u LS a da ti vremenom radis skriptu za SF
jedino tako!
Ne znam drug ti vidi kako je tebi alkse
Ima tu dosta posla !
[Vrh] Go down
Tooomi
Admin
Admin
Tooomi



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimesri oľu 03, 2010 7:24 pm

ma za skriptanje nije problem...

mislim malo je al necemo odmah otvorit sf...

igrat cemo i slijedeci update ce donijeti novi grad!
i pitao sam jednog frenda kaze da je sf super Very Happy

mislim to je preinaka san francisco-a a meni je to jedan od najljepsih gradova svijeta Very Happy

ZAPRAVO ovo za update
kad dobimo host, na server dolazi 1.0.1 skripta sa ispravljenim bugovima i jos nekim stvarima Very Happy

i onda kasnije sve to u LS Very Happy

dok sam poceo igrat samp bilo mi je zanimljivo na serveru jer sam upoznavao grad Very Happy
[Vrh] Go down
Don_Grof
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Don_Grof



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimesri oľu 03, 2010 8:19 pm

Ma nista onda ako nije tebi problem i nije ti tesko onda udarajmo na Sf jer je grad extra jos kad se ubace stvari bande/org. ce da lomimo sve xD
[Vrh] Go down
Anes
Admin
Admin
avatar



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimesri oľu 03, 2010 10:27 pm

Dobro je pravo u SF ja iz njega nisam isao jbt u SP xD
U mene je drug otvorio sa Alexom_ZAsselom server bio je napocetku odlicno krenuo nezz kasnije valjda nisu htjeli vise da igraju! Bilo im je isto prejaka skripta u SF. A za onaj tamo skorz Ako Bog Da update pripremam u MTA zavrsio sam jedan mali dio idem polahko sve! Bit ce super kako sam krenuo! XD Hajd esretno Tomi sa radom!
[Vrh] Go down
Skyline
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Skyline



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimečet oľu 04, 2010 12:55 pm

ova ideja je najbolja! Problemi... Ideja? Icon_cheers
jos samo predlazem da se igra u LS-u dok se bude skriptalo u SF
[Vrh] Go down
Don_Grof
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Don_Grof



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimepet oľu 05, 2010 3:05 pm

Skyline je napisao/la:
ova ideja je najbolja! Problemi... Ideja? Icon_cheers
jos samo predlazem da se igra u LS-u dok se bude skriptalo u SF
MA ja sad smo tu u LS-u, zezamo se, sakupljamo raje, uživamo a poslije idemo na dernek u SF i onda pocinje prava zabava! xD
[Vrh] Go down
Tooomi
Admin
Admin
Tooomi



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimesub oľu 06, 2010 1:17 am

Don_Grof je napisao/la:
Skyline je napisao/la:
ova ideja je najbolja! Problemi... Ideja? Icon_cheers
jos samo predlazem da se igra u LS-u dok se bude skriptalo u SF
MA ja sad smo tu u LS-u, zezamo se, sakupljamo raje, uživamo a poslije idemo na dernek u SF i onda pocinje prava zabava! xD

u potpunosti se slažem Very Happy

kad dobijemo opet host vi dobijate 1.0.1 verziju i dok bude gotova dolazi

iLife-RP V2.0 verzija [SF]
[Vrh] Go down
Don_Grof
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Don_Grof



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:27 pm

E pa super ovo ce biti jako ocm!
Jedva cekam da zapocnem igru jbt nigdje neigram dosadno mi Sad(
[Vrh] Go down
MisH
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
MisH



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimepet oľu 26, 2010 9:19 pm

E oce se uopce otvorit server.. Ja vec dugo cekam da znam kad nejgram nigdje Molim odgovor
[Vrh] Go down
MisH
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
MisH



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimened oľu 28, 2010 10:22 pm

Tooomi molim te odgovori ocete kupit host ?
[Vrh] Go down
Don_Grof
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Don_Grof



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimened oľu 28, 2010 10:24 pm

MisH je napisao/la:
Tooomi molim te odgovori ocete kupit host ?

Aj kume ilife je otvoren opet, mi radimo punom parom...
IP servera ti je
91.204.210.12:4040
Pa navrati nam nekad...

I imamo novi forum, ljepsi i sredjeniji
[Vrh] Go down
MisH
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
MisH



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimened oľu 28, 2010 10:57 pm

O jebote sta nekazete evo mene
[Vrh] Go down
Don_Grof
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Don_Grof



Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitimened oľu 28, 2010 11:00 pm

MisH je napisao/la:
O jebote sta nekazete evo mene
Jebiga drug nismo znali...
Hehe Uzivaj!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Problemi... Ideja? Empty
PostajNaslov: Re: Problemi... Ideja?   Problemi... Ideja? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Problemi... Ideja?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» NEOČEKIVANI PROBLEMI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
iLife RolePlay Hrvatski SA:MP Server // 109.73.50.128:9047 :: Novosti i obavijesti-
Forum(o)Bir: