iLife RolePlay Hrvatski SA:MP Server // 109.73.50.128:9047
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


109.73.50.128:9047 // Forum za iLife RolePlay hrvatski server... Sve informacije, novosti i ostalo...
 
Početna stranicaPortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
FORUM SERVERA SE SELI! SERVER SE PONOVO OTVARA! SVE INFORMACIJE USKORO!

 

 Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?

Go down 
+5
Skyline
Hary
Anes
***_HrcOooOo_***
Tooomi
9 posters
Autor/icaPoruka
Tooomi
Admin
Admin
Tooomi



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimepet sij 29, 2010 1:16 am

Ako mislite da je naslov pretjerivanje, nije! Sazeto:

Ovako. Nakon jedno 2 tjedna sredivanja skripte i sredivanja bugova, ISKRENO, malo mi je dojadilo.. Kome i ne bi! Trenutno je skripta na usavrsavanju a gotova je oko 70%, xnaci ima jos toga za napraviti! No pocela je skola pa imam manje vremena, i ostale obaveze. Iz tog i jos par razloga smo ja i Anes razmisljali o NE-OTVORENJU!!! Da, jer bi se bezveze mucili a nebi imali igraca! No to jos nine 100%, ali najvjerovatnije cemo otvoriti! Postajte vasu podrsku jer nam sasa toga treba! Da ne duljim, skripta je predobra! Im puno stvari da sada ne nalisem post od 1000 redova:).
Jedino sto cu vam otkriti je da je u izradi jedan RACE, jer je toga falilo u prijasnjem otvorenju!!! Naravno, nece ostati na jednom race-u ali za otvorenje smo za jedan sigurni. I imamo jos jedno malo iznenadenje koje cemo vam okriti na otvorenju (ako Anes ili John_Morales ne izdaju xD)! Eto, posto dugo niste culi sta se sa serverom desava odlucio sam mali update novosti napraviti... Vasi komentari su dobrodosli! Smile

Head Admin, Glavni(zasad jedini) skripter, i forum Admin, Tom_Bourne(Tooomi)!
[Vrh] Go down
***_HrcOooOo_***
[USP] Ufuravam Se Polako
[USP] Ufuravam Se Polako
***_HrcOooOo_***



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimesub sij 30, 2010 3:45 pm

Ja sam za to da OTVORITE!!!
[Vrh] Go down
Tooomi
Admin
Admin
Tooomi



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimened sij 31, 2010 1:59 am

hehehe Very Happy

mislim da ce tako i biti Razz
[Vrh] Go down
Anes
Admin
Admin
avatar



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimeuto vel 02, 2010 11:37 pm

Ma tko nije za otvorenje xD
[Vrh] Go down
Tooomi
Admin
Admin
Tooomi



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimesri vel 03, 2010 1:41 pm

hhehe

daaaaaa

skripta je pregrejt!!!

XD
[Vrh] Go down
Hary
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Hary



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimesub vel 06, 2010 8:55 pm

Ma mora se otvoriti Smile treba kvalitetnih RP SA:MP servera na nasem podrucju...
[Vrh] Go down
Tooomi
Admin
Admin
Tooomi



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Aha   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimened vel 07, 2010 2:52 am

istina...

na popularnijim serverima skripte su tako-tako al ova nasa je predobra i nece biti server pun bahatih admina koji ti npr daju kick zbog voznje poplocniku xD
[Vrh] Go down
Hary
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Hary



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimened vel 07, 2010 5:54 pm

e pa onda se vidimo 20.02 u 21:00 Very Happy
[Vrh] Go down
Hary
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Hary



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimepon vel 08, 2010 7:39 pm

Molio bi headadmina da mi da svoj msn, da malo porazgovaramo...
BTW: srry za doublepost....
[Vrh] Go down
Tooomi
Admin
Admin
Tooomi



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimepon vel 08, 2010 7:49 pm

[Vrh] Go down
Hary
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Hary



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimeuto vel 16, 2010 12:52 am

I zna li se sada tacno da li se otvara ili ne ?
[Vrh] Go down
Tooomi
Admin
Admin
Tooomi



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimeuto vel 16, 2010 5:38 pm

pa 20-og hh.. piše ti na header-u
[Vrh] Go down
Skyline
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Skyline



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimened vel 28, 2010 9:32 pm

Tooomi je napisao/la:
pa 20-og hh.. piše ti na header-u
cekajte, ako je server otvoren ja ukucam IP al nikako mi nepokazuje da je hostan Rolling Eyes
[Vrh] Go down
James Fray
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
James Fray



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimened vel 28, 2010 9:39 pm

Skyline je napisao/la:
Tooomi je napisao/la:
pa 20-og hh.. piše ti na header-u
cekajte, ako je server otvoren ja ukucam IP al nikako mi nepokazuje da je hostan Rolling Eyes

Meni je isto tak
[Vrh] Go down
Tooomi
Admin
Admin
Tooomi



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimened vel 28, 2010 9:49 pm

imamo problema s hostingom Sad
[Vrh] Go down
MisH
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
MisH



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimened vel 28, 2010 9:52 pm

El znate kace se otvort otprilike ? Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_cry
[Vrh] Go down
Skyline
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Skyline



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimečet oľu 04, 2010 12:16 pm

rekli su u 3. mjesecu, odnosno sredinom marta Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_neutral
[Vrh] Go down
Gary'
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Gary'



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimeuto tra 20, 2010 5:06 pm

E ljudi oce se otvarati server ili ne ?? , i kada jer sam igrao na jednom serveru dugo i dosadilo mi je ... Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_question Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_question Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Sleep
[Vrh] Go down
MisH
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
MisH



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimečet tra 22, 2010 12:25 pm

Aj kume ilife je otvoren opet, mi radimo punom parom...
IP servera ti je
91.204.210.12:4040
Pa navrati nam nekad...

I imamo novi forum, ljepsi i sredjeniji
[Vrh] Go down
Elvis
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Elvis



Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitimened srp 18, 2010 6:13 pm

i šta je sad sa ovog servera jel on ima uopće sad imal IP od servera ja sam novi tek sam vas sada našao?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Empty
PostajNaslov: Re: Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?   Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sta se dogada sa serverom? Otvorenje ili?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sta se dogada sa serverom tomi odgovori
» OTVORENJE 20.02.2010. u 21:00 !!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
iLife RolePlay Hrvatski SA:MP Server // 109.73.50.128:9047 :: Novosti i obavijesti-
Forum(o)Bir: