iLife RolePlay Hrvatski SA:MP Server // 109.73.50.128:9047
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


109.73.50.128:9047 // Forum za iLife RolePlay hrvatski server... Sve informacije, novosti i ostalo...
 
Početna stranicaPortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
FORUM SERVERA SE SELI! SERVER SE PONOVO OTVARA! SVE INFORMACIJE USKORO!

 

 I tako... Josipovic nas predsjednik..

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Tooomi
Admin
Admin
Tooomi



I tako... Josipovic nas predsjednik.. Empty
PostajNaslov: I tako... Josipovic nas predsjednik..   I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_minitimečet sij 14, 2010 11:35 pm

Sta mislite o tome???
[Vrh] Go down
Skyline
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Skyline



I tako... Josipovic nas predsjednik.. Empty
PostajNaslov: Re: I tako... Josipovic nas predsjednik..   I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_minitimečet oľu 04, 2010 12:45 pm

Tooomi je napisao/la:
Sta mislite o tome???
ja sam from BIH, al opet misim da je to za vas super.. I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_wink
bolje je 100 x nego kod nas.. I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_rolleyes mi imamo tri predsjednika I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_mad I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_sad
[Vrh] Go down
MisH
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
MisH



I tako... Josipovic nas predsjednik.. Empty
PostajNaslov: Re: I tako... Josipovic nas predsjednik..   I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_minitimečet oľu 04, 2010 2:21 pm

Ma meni je Bandic legenda... Ima bolje fore neki mi je brz I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_lol Jbg kak je tak je
[Vrh] Go down
Don_Grof
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Don_Grof



I tako... Josipovic nas predsjednik.. Empty
PostajNaslov: Re: I tako... Josipovic nas predsjednik..   I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_minitimepet oľu 05, 2010 3:08 pm

Skyline je napisao/la:
Tooomi je napisao/la:
Sta mislite o tome???
ja sam from BIH, al opet misim da je to za vas super.. I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_wink
bolje je 100 x nego kod nas.. I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_rolleyes mi imamo tri predsjednika I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_mad I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_sad
A i to sto kazes sad jedan handri pa drugi nastavlja a sve to lijepo treci uoblici

MA sranje je al jebajiga zivi dok mozes!
[Vrh] Go down
Skyline
[nemam tag :(] N00B
[nemam tag :(] N00B
Skyline



I tako... Josipovic nas predsjednik.. Empty
PostajNaslov: Re: I tako... Josipovic nas predsjednik..   I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_minitimesub oľu 06, 2010 12:15 am

i u pravu si na neki nacin rabbit
[Vrh] Go down
Tooomi
Admin
Admin
Tooomi



I tako... Josipovic nas predsjednik.. Empty
PostajNaslov: Re: I tako... Josipovic nas predsjednik..   I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_minitimesub oľu 06, 2010 10:12 pm

a ja neam nis protiv bandica al fakat mislim da nam treba predsjednik koji zna hrvatski xD
[Vrh] Go down
Sponsored content





I tako... Josipovic nas predsjednik.. Empty
PostajNaslov: Re: I tako... Josipovic nas predsjednik..   I tako... Josipovic nas predsjednik.. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
I tako... Josipovic nas predsjednik..
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
iLife RolePlay Hrvatski SA:MP Server // 109.73.50.128:9047 :: Opći razgovori :: Stanje države/Politika-
Forum(o)Bir: